Kereskedelem, értékesítés

Online rendeléskezelő munkatársat keresünk gyomaendrődi telephelyre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Gyomaendrőd és környéke
2018. 04. 23. 20:25

Fiatalos csapatunkba online rendeléskezelő munkatársat keresünk gyomaendrődi telephelyünkre.

FŐBB FELADATOK:

  • E-mailes, telefonos érdeklődők rögzítése, és továbbítása az értékesítők felé
  • Webshop rendelések számlázása – postai etikett nyomtatása
  • Beérkező rendelések feldolgozása, nyomon követése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Excel, Word ismerete
  • Önálló, logikus gondolkodás
  • Precíz munkavégzés
  • Gyors tanulási képesség
  • Online „világ” ismerete
  • Terhelhetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzodat az info@vaszkoshop.hu email címre várjuk

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése